Oferta sponsorska

SZANOWNI PAŃSTWO!

UKS TOLKMICKO zwraca się z uprzejmą prośbą o pomoc finansową lub rzeczową dla zawodników trenujących w sekcji żeglarskiej

Sekcja finansowana jest z  ze składek członkowskich klubu oraz środków przyznawanych z różnego rodzaju dotacji administracji. Przyznawane dotacje  zabezpieczają jedynie podstawowe wydatki związane z treningami.

W związku z tym, działalność nasza w dużej mierze zależy od dobrej woli sponsorów i darczyńców.

W zamian oferujemy promocję Waszej firmy:

1. umieszczenie nazwy firmy oraz logotypu na oficjalnej stronie internetowej klubu,
  2. promocja Firmy podczas imprez organizowanych przez nasz klub,
  3. umieszczenie logo firmy na plakatach, broszurach i wydawnictwach klubu,
  4. umieszczenie logo firmy na strojach, koszulkach klubowych,
  5. umieszczenie logo firmy na dyplomach i nagrodach dla uczestników regat żeglarskich.
  6. baner reklamowy na budynku klubowym
  7. reklamę na kadłubach, żaglach

Mając powyższe na uwadze zwracamy się z uprzejmą prośbą o rozważenie możliwości udzielenia wsparcia finansowego lub rzeczowego dla tego przedsięwzięcia wyrażając z góry w imieniu zawodników sekcji serdeczne podziękowania za ewentualne przychylne ustosunkowanie się do naszej prośby.

Forma i zakres promocji firmy uzależniona jest od wkładu finansowego Sponsora.

Oferta dla sponsora