PODSUMOWANIE OSTATNICH WYDARZEŃ ( 6-12 Sierpnia )

6-7 SIERPNIA
Byliśmy na XII regatach o Puchar Wójta Gminy Kościerzyna w klasie Optimist z naszymi zawodnikami w grupie C oraz D. Regaty odbyły się we Wdzydzach. Zawodnicy startowali na oddalkonych o ok 1,5km trasach a więc Weronika, Ignacy, Krzystof, Marek oraz Franciszek byli zdani głownie na siebie. Ponieważ w grupie D mieliśmy debiutantów, dla Rozali były to pierwsze regty, w tej grupie rownież reprezentowała nas Zosia.
Może być zdjęciem przedstawiającym 2 osoby, ludzie biorący udział w wyścigach łodzi, żaglówka i przyroda
Może być zdjęciem przedstawiającym 7 osób, ludzie biorący udział w wyścigach łodzi, żaglówka i na świeżym powietrzu
Może być zdjęciem przedstawiającym 8 osób i na świeżym powietrzu
9-12 SIERPNIA
Zgrupowanie klasy Laser 4.7
W Nadbrzeżu w porozumienu z klubem Hart z Elbląga zorganizowalismy cykl treningów zakończony regatami.
Świetne doświadczenie i kolejny sukces w naszym klubie.
Może być zdjęciem przedstawiającym wyścigi łodzi, ocean i przyrodaMoże być zdjęciem przedstawiającym 10 osób, ludzie stoją i na świeżym powietrzu